EN       

Viešoji įstaiga Seredžiaus ambulatorija

Adresas: S. Šimkaus g. 5A, Seredžius, LT-74425 Jurbarko r.
El. paštas: seredziausambulatorija@gmail.com
Telefonas / faksas: (8 447) 42 318

 

Mieli pacientai,

paskelbus karantiną Lietuvoje, Pirminės sveikatos priežiūros centrų, šeimos gydytojų ir slaugytojų darbo metodai keičiasi.

Kaip galime padėti užkirsti viruso plitimui?  – LIKIME NAMUOSE!


Norime informuoti, kad:

  •  Konsultacijos su šeimos gydytojais ir slaugytojomis bus vykdomos nuotoliniu būdu – naudosime telefonines konsultacijas. Tik su šeimos gydytojo leidimu bus galima atvykti į pirmines paslaugas teikiančią įstaigą. Gydytojas ar slaugytoja dėl būtino vizito į įstaigą jums perskambins ir kartu nuspręsite dėl tolimesnių veiksmų;
  •  Registruotis galėsite gydytojo nuotolinei konsultacijai;
  •  Nuolat vartojamų vaistų receptai ir medicinos priemonės bus pratęsiamos nuotoliniu būdu;
  •  Nedarbingumo pažymėjimai dėl karantino, traumos ar ligos bus išduodami nuotoliniu būdu;
  •  Profilaktinės sveikatos patikros atidedamos;
  •  Dėl planinių skiepijimų būtina visų pirma susisiekti su šeimos gydytoju;
  •  Laboratoriniai tyrimai bus atliekami tik šeimos gydytojo sprendimu ir tik tiems, kam būtina;
  •  Planinės gydytojų specialistų konsultacijos atidedamos arba organizuojamos nuotoliniu būdu. Tik su gydytojo leidimu ir konkrečiu nustatytu laiku bus galima atvykti į įstaigą;
  •  Planinės operacijos atidedamos.
  •  Norime nuraminti, kad šeimos gydytojai ir slaugytojos suteiks visą Jums reikalinga pagalbą ir užtikrins reikalingas paslaugas tęstinei jūsų sveikatos priežiūrai.

Dėl Jūsų pačių saugumo skatiname likti namuose.

Mūsų tikslas – Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatos išsaugojimas!

 

   Iš Jurbarko rajono savivaldybės 2016 m. biudžeto Sveikatos ir aplinkos apsaugos programos priemonės „Pacientų aptarnavimo kokybei gerinti kaimo vietovių pirminės sveikatos priežiūros įstaigose“, skirtas finansavimas VšĮ Seredžiaus ambulatorijos Klausučių medicinos punkto patalpų perkėlimo ir remonto darbams atlikti, nes medicinos punkto patalpų būklė neatitiko Lietuvos higienos normų reikalavimų.

   Už skirtas savivaldybės biudžeto lėšas Klausučių medicinos punktas perkeltas į Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos patalpas, kuriose buvo atlikti statybos remonto darbai.

   2017 m. kovo 8 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, tarybos nariai Algirdas Gudaitis ir Liudmila Norkaitienė, savivaldybės gydytoja (vyriausioji specialistė) Gražina Sutkuvienė, Seredžiaus seniūnė Rimantė Pavalkienė ir kiti asmenys lankėsi Klausučių medicinos punkte. Apžiūrėjo naujas medicinos punkto patalpas, kurios atitinka visus Lietuvos higienos normų reikalavimus. Susitikimo metu buvo aptarta kaimo gyventojų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo klausimai su Seredžiaus ambulatorijos vyriausiąja gydytoja Regina Petrukaitiene ir Klausučių medicinos punkto bendruomenės slaugytoja Daiva Baltrušaitiene. Meras kalbėdamas atkreipė visų dėmesį į tai, kad norint sumažinti sveikatos netolygumus tarp miesto ir kaimo, būtina kaimo gyventojams užtikrinti kuo geresnes asmens sveikatos priežiūros paslaugas.