EN       

Viešoji įstaiga Seredžiaus ambulatorija

Adresas: S. Šimkaus g. 5A, Seredžius, LT-74425 Jurbarko r.
El. paštas: seredziausambulatorija@gmail.com
Telefonas / faksas: (8 447) 42 318

 

Gerbiami įstaigos pacientai,

Pati didžiausia padėka už gydymą yra Jūsų šypsena, geras žodis. Siekiant išvengti kompromituojančių ir „nepatogių“ situacijų, tiek įstaigos medicinos personalui, tiek Jums, informuoju, kad „kyšių davimas bei ėmimas“ užtraukia administracinę ar net baudžiamąją atsakomybę abiems pusėms, todėl, neoficialiais mokėjimais nežeminkite nei savo, nei gydytojų orumo. Norėdami atsidėkoti už suteiktas paslaugas galite paremti įstaigą oficialiai dviem būdais:

  • Įnešti grynaisiais pinigais į kasą norimą sumą įstaigos atsakingam asmeniui už mokamas paslaugas – bendruomenės slaugytojai Laimutei Filipsons. Tai padarę gausite iš darbuotojos pinigų priėmimo kvitą, kad parėmėte mūsų įstaigą.
  • Padaryti banko pavedimą į mūsų įstaigos banko sąskaitą LT64 7300 0100 0250 0437, esančią Swedbanke, mokėjimo paskirtyje įrašykite žodį parama.

Informuoju, kad tai nėra reikalavimas remti mūsų įstaigą, tai yra informacija, norintiems išvengti atsakomybės už korupcinio pobūdžio veikas.

Viešosios įstaigos Seredžiaus ambulatorijos
Vyriausioji gydytoja Regina Petrukaitienė


 

2024 m. balandžio 24 d. Savivaldybės mero potvarkiu Nr. V3-206 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardui gauti sąrašo patvirtinimo“ Viešajai įstaigai Seredžiaus ambulatorijai patvirtintas skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas.

 


Korupcijos precvencijos ir kontrolės funkcijas įstaigoje vykdo vyriausioji buhalterė Gražina Eidukienė.
Susidūrus su korupcinio pobūdžio veika įstaigoje galima kreiptis į atsakingą darbuotoją: 
  1) asmeniškai;
  2) skambinti: 
       ambulatorijos telefonu 8 447 42318; 
       mobiliu +37062019405;
  3) elektroniu paštu – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Kiti kontaktai susidūrus su korupcijos atvejais:

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) "karštosios linijos" telefono numeris +370 52 663 333
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) elektroninis paštas pranešŠis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) "pasitikėjimo telefonas" +370 800 66004
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) elektroninis paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 


Socialinė medija